Положення про Почесного громадянина зі змінами

                                                                                                                                                            

МАНЬКІВСЬКА      РАЙОННА      РАДА

ЧЕРКАСЬКОЇ   ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 23.02.2007                                 № 8-7/V

 

Про запровадження  звання

"Почесний громадянин Маньківського району"

Враховуючи пропозиції депутатів районної ради та територіальних громад сіл і селищ Маньківського району, з метою відзначення мешканців сіл, селищ, інших регіонів України, громадян іноземних держав за видатні особисті заслуги перед територіальними громадами сіл, селищ Маньківського району згідно ч. 2 ст. 43 Закону України "Про місцеве самоврядування в Україні" районна рада

вирішила:

1. Запровадити   звання „Почесний громадянин Маньківського  району".

2.       Затвердити Положення про звання "Почесний громадянин       Маньківського району" згідно з додатком 1.

3.       Затвердити Положення про порядок присвоєння   звання "Почесний  громадянин Маньківського  району" згідно з додатком 2.

4.       Затвердити опис відзнаки "Почесний громадянин Маньківського району" згідно з додатком 3.

5.       Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно передбачати   в   районному   бюджеті   кошти на виконання      пункту 6 Положення про звання "Почесний громадянин Маньківського району".

6.       Редакції районної громадсько-політичної газети "Маньківські новини" та районному радіомовленню довести до відома громадськості Положення  про звання "Почесний громадянин Маньківського району".

7.       Контроль за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконавчого апарату районної ради Павленко С.П., постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування (Сметана П.М.).

 

Голова районної ради                                                                    А.В.Риженко

 

Додаток 1

                                                   до рішення районної ради

                                                      від 23.02. 2007  № 8-7/V

 

        Положення про звання

               "Почесний громадянин Маньківського  району"

Звання "Почесний громадянин Маньківського району" присвоюється за вагомий внесок у соціально-економічний та культурний розвиток сіл, селищ Маньківського району, великі досягнення, успіхи, здобутки у праці, професійній, громадській діяльності, що сприяли подальшому розвитку та зростанню соціально-економічного потенціалу територіальних громад сіл, селищ  Маньківського  району.

1. Загальні положення

1.1. Знання "Почесний громадянин Маньківського  району '' є відзнакою   і може бути присвоєне за   життя чи посмертно громадянам України та інших держав, діячам   науки,   техніки,   літератури,   мистецтва, працівникам, пенсіонерам, які своєю працею сприяють (сприяли) становленню нашого району в різних галузях, зокрема: промисловості, агропромисловому виробництві, освіті, охороні здоров'я, культурі, спорті, органах державної влади та місцевого самоврядування, інших сферах діяльності, внесли значний вклад у розвиток Маньківського району і користуються авторитетом громадськості.

        2. Звання „Почесний громадянин Маньківського  району" присвоюється:

        2.1. За високі досягнення у вирішенні завдань соціально - економічного розвитку району;

        2.2. За благодійну та громадську діяльність, мужність і відвагу, проявлені у захисті  конституційних прав і свобод  громадян, державної та громадської власності, під час виконання службового і громадянського обов'язку, тощо;

         2.3. За вклад у справу співробітництва та дружбу з іншими містами, районами.

3.  Право порушення клопотання  про присвоєння  звання „Почесний громадянин Маньківського району" надається юридичним особам.

4.         Висунення кандидатур здійснюється гласно, як правило за місцем роботи, за місцем проживання, чи вчинення особливих дій, заслуг особи, стосовно якої порушується клопотання щодо відзначення.

5.  Клопотання про присвоєння звання "Почесний громадянин Маньківського району" розглядається   комісією  попереднього розгляду за наявності матеріалів по присвоєнню почесних звань України,   нагородженню     почесними відзнаками Президента   України,   Почесною   грамотою обласної, районної державних адміністрацій та місцевими відзнаками особи, щодо якої порушується це клопотання.

  1. Особі, якій присвоєно звання Почесного громадянина  Маньківського району, виплачується щорічна винагорода в розмірі мінімальної заробітної плати в разі її проживання на території району та одноразова винагорода в розмірі мінімальної заробітної плати в разі, коли особа проживає за межами району. Виплата здійснюється одноразово до 31 грудня поточного року.

 

7.  Якщо  Почесний   громадянин   Маньківського  району  помер до вручення посвідчення і відзнаки - вони вручаються його родині чи за їх згодою та бажанням передаються до музею.

8. Започаткувати створення алеї пошани почесних громадян Маньківського району.

9. Фінансовому управлінню райдержадміністрації щорічно при формуванні бюджету передбачати кошти на покриття фінансових витрат, пов'язаних з виготовленням знаків та виплат, передбачених пунктом 6 Положення.

10. Інформацію про осіб, яким присвоєно звання "Почесний громадянин Маньківського району" оприлюднювати в засобах масової інформації.

 

Керуюча  справами виконавчого

апарату районної ради                                                                        С.П. Павленко 

 

                        

                                                                                                                                                                                                                  

                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                                            

МАНЬКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 19.08.2009                                  №  37 -12/V

 

Про внесення змін  до рішення районної ради

від 23.02.2007 № 8-7/V „Про запровадження звання

„Почесний громадянин Маньківського району”

 

         Розглянувши пропозиції постійної комісії та президії районної ради, згідно ч. 2 ст. 43 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні” районна рада вирішила:

     1. Внести зміни до рішення районної ради від 23.02.2007 № 8-7/V „Про запровадження звання „Почесний громадянин Маньківського району”:

     1.1. Доповнити пункт 3 додатку 1 рішення реченням наступного змісту:

„Термін подання клопотань на присвоєння звання „Почесний громадянин Маньківського району” у нинішньому році встановити з  01 вересня попереднього року до 01 серпня поточного року”.

     1.2. Пункт 6 додатку 1 викласти у новій редакції такого змісту:

„6. Особі, якій присвоєно звання Почесного громадянина Маньківського району, виплачується одноразова, при врученні відзнаки, винагорода у розмірі 500 (п’ятсот) гривень”.

     1.3. Пункт 1.3 пункту 1 додатку 2 рішення доповнити реченням  наступного змісту:

„Рішення про присвоєння звання кандидату вважається прийнятим, якщо за нього проголосувала більшість депутатів від загального складу ради”.

     2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконавчого апарату районної ради Павленко С.П., постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики та місцевого самоврядування. (Сметана П.М.).

 

 

Голова районної ради                                                                                           А.В.Риженко

МАНЬКІВСЬКА  РАЙОННА   РАДА

ЧЕРКАСЬКОЇ  ОБЛАСТІ

Р І Ш Е Н Н Я

 

від 24.07.2013                                   № 24-3/VІ

 

Про внесення змін до положення

про звання «Почесний громадянин

Маньківського району»

 

Відповідно до частини 2 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» районна рада вирішила:

1. Внести зміни до положення про звання «Почесний громадянин Маньківського району», затвердженого рішенням районної ради від 23.02.2007 № 8-7/V із змінами, внесеними рішенням районної ради від 19.08.2009 № 37-12/V «Про внесення змін до рішення районної ради від 23.02.2007 № 8-7/V «Про запровадження звання «Почесний громадянин Маньківського району», доповнивши пункт 6 після слова «особі» словами «громадянину України»

2. Контроль за виконанням рішення покласти на керуючу справами виконавчого апарату районної ради Павленко С.П., постійну комісію районної ради з питань регламенту, депутатської діяльності, етики, місцевого самоврядування, взаємодії з політичними партіями та громадськими організаціями.

 

Голова районної ради                                                                    А.В. Риженко

Оголошується відкритий конкурс з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги

Координаційний центр з надання правової допомоги оголошує конкурс з відбору кандидатів на посади начальників та/або заступників начальників бюро правової допомоги.

Переглянути наказ Координаційного центру №25 від 31.03.2016 «Про проведення конкурсу з відбору кандидатів на посади керівників бюро правової допомоги»

Вимоги до претендентів:

- вища юридична освіта не нижче першого (бакалаврського) рівня вищої освіти;
- вільне володіння українською мовою;
- доброчесність, толерантність;
- спроможність до усної та письмової ефективної комунікації;
- аналітичне мислення, спроможність швидко орієнтуватися і шукати необхідну інформацію;
- рівень досвідченого користувача персонального комп’ютера;
- стресостійкість.
Підтверджений досвід волонтерської діяльності/участі у діяльності громадських організаціях/ініціативних групах, які надають допомогу вразливим суспільним групам, є перевагою.

Із завданнями бюро правової допомоги можна ознайомитися тут.

Для участі у конкурсі претендентам необхідно:

1) до 18 години 00 хвилин 4 травня 2016 року заповнити заявку на веб-сайтіwww.legalaid-jobs.in.ua. Надіслані в інший спосіб та/або з порушенням встановленого строку заявки не розглядаються;
2) до 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року пройти курс дистанційного навчання «Вступ до системи надання безоплатної правової допомоги» (далі – курс дистанційного навчання). Зареєструватися на курсі дистанційного навчання зможуть ті претенденти, які отримають запрошення Координаційного центру з надання правової допомоги, надіслане на адресу електронної пошти, вказану в заявці. Проходження претендентами курсу дистанційного навчання завершується о 00 годин 00 хвилин 16 травня 2016 року.

Претенденти, які відповідають встановленим вимогам та пройшли курс дистанційного навчання, будуть запрошені на інтерв’ю шляхом надсилання регіональними центрами з надання безоплатної вторинної правової допомоги повідомлення на адреси електронної пошти, вказані претендентами в заявках. Інтерв’ювання розпочнеться після 16 травня 2016 року. Для проходження інтерв’ю необхідно буде прибути до приміщення відповідного регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги та пред’явити паспорт громадянина України.

Прийняття на роботу здійснюватиметься директорами відповідних регіональних центрів з надання безоплатної вторинної правової допомоги відповідно до законодавства про працю України в межах повноважень та в порядку, що визначені Положенням про центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги, затвердженим наказом Міністерства юстиції України від 10 березня 2015 р. № 329/5, зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 
10 березня 2015 р. за № 266/26711.

Методологічна підтримка проведення конкурсу здійснюється українсько-канадським проектом «Доступна та якісна правова допомога в Україні», що реалізується Канадським бюро міжнародної освіти і фінансується Міністерством закордонних справ, торгівлі та розвитку Канади.

Запрошуємо до участі у конкурсі!

Адреса : 20300, м.Умань, вул.Леніна, 31 тел.04744 3-25-33

Декларування 2016

До відома депутатів Маньківської районної ради!


        Повідомляємо, що згідно з положеннями статей 1, 3 Закону України «Про запобігання корупції» депутати місцевих рад є суб’єктами декларування та відповідно до частини третьої статті 8 Закону України «Про статус депутатів місцевих рад» зобов’язані щороку до 1 квітня подавати декларацію про майно, доходи, витрати і зобов’язання фінансового характеру за минулий рік, за місцем роботи (служби), крім самозайнятих осіб, безробітних або пенсіонерів, які подають зазначені декларації до апаратів відповідних місцевих рад або їх виконавчих комітетів.
       Враховуючи вищезазначене, просимо працюючих депутатів подати відповідні декларації до кадрових служб за місцем роботи, а самозайнятих, безробітних або пенсіонерів - до виконавчого апарату районної ради до 1 квітня 2016 року. 

Всеукраїнська науково-практична конференція
УВАГА! Про підготовку до безаварійного пропуску льодоходу, повені та дощових паводків у 2016 р