Проекти рішень районної ради

1. Про роботу Маньківського районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді за I квартал 2019 року.      

Доповідає: Бородієнко Тетяна Валентинівна – директор районного центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

2. Про хід виконання районної Програми розвитку загальної середньої освіти Маньківського району на 2008-2020 роки.

Доповідає: Безверхий Юрій Миколайович – депутат районної ради, начальник відділу освіти Маньківської районної державної адміністрації.

3. Про Програму підтримки розвитку сільськогосподарських обслуговуючих кооперативів та сімейних фермерських господарств у Маньківському районі на період до 2020 року.

Доповідає: Гетьман Тетяна Дмитрівна – начальник управління агропромислового та економічного розвитку Маньківської районної державної адміністрації.

4. Про Районну програму вдосконалення надання  вторинної  медичної  допомоги населенню Маньківського  району на 2019-2021 роки.

Доповідає: Беляєв Валентин Олексійович –заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи.

5. Про Програму охорони довкілля Маньківського району на 2019-2023 роки.

Доповідає: Мельник Юліанна Юріївна – спеціаліст сектору взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

6. Про внесення змін до Програми розвитку дорожньої інфраструктури і фінансування робіт, пов’язаних з будівництвом, реконструкцією, ремонтом та утриманням автомобільних доріг державного значення, які проходять територією Черкаської області та автомобільних доріг загального користування місцевого значення у Маньківському районі  на 2016-2020 роки.

Доповідає: Гетьман Тетяна Дмитрівна – начальник управління агропромислового та економічного розвитку Маньківської районної державної адміністрації.

7. Про внесення змін до Комплексної програми забезпечення техногенної та пожежної безпеки на території району, вжиття заходів щодо ліквідації наслідків можливих надзвичайних ситуацій та подій на 2016- 2020 роки.

Доповідає: Копієвський  Андрій Андрійович – начальник Маньківського районного сектора Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Черкаській області.

8. Про внесення змін до Програми створення, накопичення, утримання матеріального резерву для запобігання, ліквідації надзвичайних ситуацій техногенного і природного характеру та їх наслідків на 2016-2019 роки.

Доповідає: Михайловин Володимир Іванович – завідувач сектором взаємодії з правоохоронними органами, оборонної, мобілізаційної роботи та цивільного захисту апарату райдержадміністрації.

9. Про внесення змін до  Програми відзначення державних та рофесійних свят, пам’ятних дат в історії України та району,  шанування та заохочення за заслуги перед громадою Маньківщини, здійснення представницьких  та інших заходів на 2018-2020 роки.

Доповідає: Данилко Наталія Володимирівна – начальник відділу організаційного та інформаційного забезпечення апарату райдержадміністрації

10. Про внесення змін до рішення районної ради від 20.12.2018  № 33-9/VІІ «Про районний бюджет Маньківського району на 2019 рік».

Доповідає: Самойленко Світлана Михайлівна – начальник фінансового управління Маньківської районної державної адміністрації.

11. Про надання відділу культури Маньківської районної державної адміністрації дозволу на передачу в оренду комунального майна (приміщення центральної районної бібліотеки).

 Доповідає: Шинкаренко Анатолій Васильович  – начальник відділу культури Маньківської районної державної адміністрації.

12. Про надання Маньківській центральній районній лікарні дозволу на використання лікарських засобів та виробів медичного призначення.

Доповідає: Беляєв Валентин Олексійович –заступник головного лікаря з організаційно-методичної роботи.

13. Про затвердження фінансового плану комунального    некомерційного підприємства «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області на 2019 рік.

Доповідає: Клясна Юлія Володимирівна – директор КНП «Маньківський центр первинної медико-санітарної допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області»

14. Про преміювання директора комунального  некомерційного  підприємства «Маньківський центр  первинної медико-санітарної  допомоги» Маньківської районної ради Черкаської області.

Доповідає: Лещенко Світлана Іванівна – голова районної ради.