Фракції районної ради

Депутатські фракції Маньківської районної ради VIІ скликання:

1.    Фракція ВО «Черкащани» - 8 депутатів.

Зареєстрована 08.12.2015 на 2-ій сесії районної ради.

Попелюх Олександр Юрійович уповноважений представник фракції

1. Жайворонок Тетяна Василівна;

2. Зайчук Сергій Миколайович;

3. Іваненко Андрій Анатолійович;

4. Мельник Віталій Іванович;

5. Пензай Василь Федорович;

6. Пащенко Сергій Володимирович;

7. Пушко Володимир Степанович;

8. Попелюх Олександр Юрійович.

 2. Фракція «Всеукраїнське об’єднання «Батьківщина» - 6 депутатів.

Зареєстрована 08.12.2015 на 2-ій сесії районної ради.

Панчук-Золотухіна Юлія Іванівна - уповноважений представник фракції

1. Візіренко Валерій Михайлович;

2. Загорійчук Микола Миколайович;

3. Левченко Володимир Віталійович;

4. Панчук-Золотухіна Юлія Іванівна;

5. Сокіл Андрій Олексійович;

6. Турченко Сергій Васильович.     

 3. Фракція «Солідарність»  - 8 депутатів.

Зареєстрована 24.12.2015 на 3-ій сесії районної ради.

Безверхий Юрій Миколайович - уповноважений представник фракції

1. Безверхий Юрій Миколайович;

2. Віштак Ігор Анатолійович;

3. Заболотна Катерина Василівна;

4. Заїчко Альона Валеріївна;

5. Кривенко Леонід Іванович;

6. Підвисіцький Роман Миколайович;

7. Шевченко Віктор Петрович;

8. Погорелюк Максим Миколайович.

 4. Фракція «Всеукраїнське обєднання «Свобода»  - 3 депутати.

Зареєстрована 18.01.2016 на 4-ій сесії районної ради.

Барилко Тамара Петрівна - уповноважений представник фракції

1. Барилко Тамара Петрівна;

2. Заремба Анатолій Анатолійович;

3.Слободяник Володимир Андрійович.

5. Фракція «Українське об’єднання патріотів «Укроп»  -  2 депутата.

Зареєстрована 12.04.2016 на 7-ій сесії районної ради.

Грабовенко Світлана Володимирівна  - уповноважений представник фракції

1. Грабовенко Світлана Володимирівна;

2. Клочан Віктор Валерійович.

6. Фракція Радикальної партії Олега Ляшка - 3 депутата.

Зареєстрована 12.04.2016 на 7-ій сесії районної ради.

Скорик Вадим Павлович - уповноважений представник фракції          

1. Лещенко Світлана Іванівна;

2. Самойленко Віктор Володимирович;

3. Скорик Вадим Павлович.